Czym jest muzyka dziecięca DUBI?

O Dubi

DUBI to przede wszystkim doskonała zabawa dla dzieci od 1 do 6 roku życia! Nasza muzyka sprawi, że twój maluch poczuje się wyjątkowo. Wszystko za sprawą Dudu i Bibi, którzy w swoich piosenkach będą się do niego zwracać po imieniu! Dzięki temu dziecko chętnie się z nimi zaprzyjaźni i z radością dołączy do muzycznej przygody DUBI.

Dudu i Bibi zabiorą Twoje dziecko w magiczną podróż po różnych gatunkach muzycznych i pokażą mu, że taniec to dobra zabawa. Imię malucha pojawi się na płycie aż 70 razy!

Jeżeli szukasz prezentu dla dzieci to nasza muzyka dziecięca DUBI jest idealnym pomysłem. Podaruj swoim dzieciom 12 personalizowanych piosenek, które sprawią, że maluchy poczują się wyjątkowo, a ich poczucie własnej wartości zwiększy się wielokrotnie. Wybierz kreatywny prezent i zadbaj o rozwój swoich pociech. Gwarantujemy, że zaskoczy Cię to, ile radości przynoszą nasze piosenki dla malutkich dzieci. Sprawdź już teraz!

Razem z DUBI Twoje dziecko bawi się i poznaje otoczenie! Każda z 12 piosenek opowiada o świecie oraz uczy malucha nowych słów, kolorów, liczb i zwrotów grzecznościowych.

Szukasz pomysłu na kreatywny prezent, który sprawi dziecku wiele radości i zabawy? Piosenki dla maluszków śpiewane przez Dudu i Bibi to świetny pomysł!

Nasza muzyka dla dzieci jest dostępna w dwóch wersjach – tradycyjnej, na kolorowej i personalizowanej płycie oraz jako pliki MP3 do pobrania.