FAQ – Częste pytania

Muzyka Dubi skierowana jest do dzieci do 6. roku życia. W piosenkach jest dużo atrakcyjnych ćwiczeń pozwalających na gimnastykowanie buzi naszego dziecka oraz na naukę, np. przyimków, i poszerzanie słownictwa.

– „Poznaje świat języka z Dudu i Bibi” – książeczka jest w tradycyjnej wersji papierowej oraz w formacie PDF, a muzyka jest dostępna na płycie CD oraz w formacie MP3. Książeczkę zawsze sprzedajemy w komplecie z muzyką (nie można kupić tylko książeczki ani samych nagrań).  Kupując pliki mp3, książeczkę otrzymasz w formacie pdf.
– „Bawi się i uczy z Dudu i Bibi” – MP3, CD lub CD + MP3

Napisz do nas na adres kontakt@dubi.com.pl.

Tak, składając zamówienie, wybierz wersję z dwoma imionami, a my przygotujemy indywidualny album.
Piosenki nieparzyste zostaną przypisane do jednego dziecka, a parzyste do drugiego. Nie mamy możliwości, aby w jednej piosence zawrzeć dwa imiona.

Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty + czas dostawy. Jeżeli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami, pisząc na adres kontakt@dubi.com.pl.
Pliki Mp3 wysyłane są drogą mailową automatycznie po opłaceniu zamówienia.
Zamawiając CD+MP3, pliki cyfrowe otrzymasz w przeciągu 24h.
Jeśli nie otrzymałeś maila z linkiem do pobrania plików mp3 sprawdź folder SPAM.

Wewnętrzna strona okładki została zaprojektowana w taki sposób, aby można było własnoręcznie wpisać swoją dedykację.

Tak, możesz zamówić opakowanie prezentowe. Z przyjemnością zapakujemy książeczkę z płytą do ładnego kartonika przewiązanego tasiemką.

Nie, nie ma takiej możliwości. Nie robimy płyt skierowanych do grup, np. z zawołaniem „przedszkolaki”, „dzieci”, „maluchy” itp. Muzyka Dubi wyróżnia się tym, że jest to album spersonalizowany – dziecko, słysząc swoje imię, czuje się wyjątkowo, co wprowadza je w efektywną interakcję z Dudu i Bibi. Przy takim zbiorowym zwrocie nasza płyta traciłaby sens i magię.

Do nagrania jednego albumu potrzebujemy pracy 6 współtwórców. Z tego względu nie mamy możliwości nagrywania pojedynczych albumów, natomiast na okładce możemy wydrukować imię w dowolnej formie.

Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz e-mail zwrotny. Kliknij link „PobierzMP3”. Wybierz, gdzie ściągane pliki mają zostać zapisane na Twoim komputerze lub telefonie, i zapisz je. Otwórz zapisany folder i słuchaj muzyki! Jeśli pliki są kupione w prezencie, można je przesłać.

Album „Bawi się i uczy” to ponad 30 minut, a „Poznaje świat języka” godzina wyjątkowej i pełnej muzyki przygody.

Imiona w naszych utworach odmieniane są w trzech przypadkach: mianowniku, narzędniku i wołaczu, by brzmiało to naturalnie i zgodnie z zasadami języka polskiego. Zdarza się, że formy i zdrobnienia używane przez nas i przez Rodziców różnią się. Formę użytych imion można sprawdzić w zakładce „Zdrobnienia”.