FAQ – Częste pytania

Muzyka Dubi skierowana jest do dzieci do 6. roku życia. W piosenkach jest dużo atrakcyjnych ćwiczeń pozwalających na gimnastykowanie buzi naszego dziecka oraz na naukę, np. przyimków, i poszerzanie słownictwa.

Nasze oba albumy dostępne są w sprzedaży wyłącznie w wersji cyfrowej.
– „Poznaje świat języka z Dudu i Bibi” – to książeczka formacie PDF do których są dołączone piosenki mp3
– „Bawi się i uczy z Dudu i Bibi” – to 12 piosenek w formacie mp3

Napisz do nas na adres kontakt@dubi.com.pl.

Tak, składając zamówienie, wybierz wersję z dwoma imionami, a my przygotujemy indywidualny album.
Piosenki nieparzyste zostaną przypisane do jednego dziecka, a parzyste do drugiego. Nie mamy możliwości, aby w jednej piosence zawrzeć dwa imiona.

Pliki Mp3 wysyłane są drogą mailową automatycznie po opłaceniu zamówienia.
Jeśli nie otrzymałeś maila z linkiem do pobrania plików mp3 sprawdź folder SPAM.

Nie, nie ma takiej możliwości. Nie robimy płyt skierowanych do grup, np. z zawołaniem „przedszkolaki”, „dzieci”, „maluchy” itp. Muzyka Dubi wyróżnia się tym, że jest to album spersonalizowany – dziecko, słysząc swoje imię, czuje się wyjątkowo, co wprowadza je w efektywną interakcję z Dudu i Bibi. Przy takim zbiorowym zwrocie nasza płyta traciłaby sens i magię.

Do nagrania jednego albumu potrzebujemy pracy 6 współtwórców. Z tego względu nie mamy możliwości nagrywania pojedynczych albumów, natomiast na okładce możemy wydrukować imię w dowolnej formie.

Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz e-mail zwrotny. Kliknij link „PobierzMP3”. Wybierz, gdzie ściągane pliki mają zostać zapisane na Twoim komputerze lub telefonie, i zapisz je. Otwórz zapisany folder i słuchaj muzyki! Jeśli pliki są kupione w prezencie, można je przesłać.

Album „Bawi się i uczy” to ponad 30 minut, a „Poznaje świat języka” godzina wyjątkowej i pełnej muzyki przygody.

Imiona w naszych utworach odmieniane są w trzech przypadkach: mianowniku, narzędniku i wołaczu, by brzmiało to naturalnie i zgodnie z zasadami języka polskiego. Zdarza się, że formy i zdrobnienia używane przez nas i przez Rodziców różnią się. Formę użytych imion można sprawdzić w zakładce “Zdrobnienia”.