Wesołe piosenki dla dzieci

Witaj w świecie Dudu i Bibi! Poznaj ich niesamowitą muzykę i przekonaj się, jak wiele uśmiechu może ona dać Twojemu dziecku! Zabierz swojego malucha w zaczarowaną przygodę z DUBI!

Niech Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo

Na naszej płycie imię Twojego dziecka pada ponad 70 razy! Sprawi to, że poczuje się ono wyróżnione i chętniej weźmie udział w zabawie.

 

Muzyczna podróż pełna uśmiechu

DUBI to piosenki w różnych stylach muzycznych takich jak: reggae, swing, disco, musical, pop. Dzięki temu rozwinie się wrażliwość muzyczna Twojego dziecka!

Idealne jako prezent dla rodzeństwa

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wersję piosenek dla rodzeństwa. Dzięki temu Dubi świetnie sprawdzi się jako podarunek dla większej liczby dzieci.

Unikat na polskim rynku

DUBI to jedyne polskie piosenki dla dzieci z personalizowanym tekstem. Jeszcze nikt nie zadbał o rozwój dzieci w tak kreatywny sposób.

Dudu i Bibi zapraszają do zabawy

Sowa Dudu i zajęczyca Bibi zwracają się do dziecka po imieniu, co motywuje i zachęca je do zabawy. Tego wesołego duetu po prostu nie da się nie polubić.

Zabawa z Dudu i Bibi

Na naszej płycie z piosenkami dla dzieci Twój maluch znajdzie wszystko, czego potrzebuje do szczęścia. Nie zabraknie, tańca, beztroskich wygłupów oraz pełnych radości tekstów. Podczas zabawy przy rytmach utworów DUBI, maluszek:

 • zostanie bohaterem piosenki i poczuje się naprawdę wyjątkowo,
 • pozna różne części ciała i dowie się, gdzie jest głowa, nos i kolana,
 • będzie naśladować różne zwierzęta takie jak wąż, chomik, zając i małpa,
 • dowie się, że sprzątanie zabawek może być również wspaniałą zabawą,
 • pozna kroki do pełnego radości tańca, który wykona razem z Dudu i Bibi,
 • przeżyje niezwykłą i pełną muzyki przygodę,
 • stworzy więź z przyjaznymi Dudu i Bibi,
 • pozna radość, jaką można czerpać ze słuchania muzyki,
 • przechwyci pozytywną energią, jaka płynie z piosenek dla dzieci DUBI.

Nauka w rytmach muzyki

Nasze piosenki dla najmłodszych to nie tylko zabawa i radosne tańce. Dzięki specjalnie opracowanym tekstom dziecko pozna nowe i przydatne informacje na temat otaczającego go świata oraz dowie się:

 • kiedy mówić przepraszam, dziękuję i proszę oraz dlaczego to jest takie ważne,
 • jakie są części garderoby i co zakładamy na jaką cześć ciała,
 • po co wychodzimy z domu i co należy przedtem zrobić,
 • jakie kolory mają poszczególne elementy otoczenia,
 • co to znaczy, że coś się lubi,
 • jaka jest różnica pomiędzy ciszej a głośniej i wolniej a szybciej,
 • jakie zwierzęta mieszkają na farmie,
 • kiedy jest czas na spanie.

Polecają nas

O twórcach

Dzięki współpracy artystów młodego pokolenia, doświadczonych w pracy z dziećmi, powstał wyjątkowy album muzyczny. Wszystkie piosenki skomponowaliśmy od podstaw w taki sposób, by pobudzały wyobraźnię dziecka i dostarczyły mu mnóstwa frajdy podczas proponowanych zabaw.

Jan Naturski

Jan Naturski napisał teksty (tekściarz, aktor, reżyser, pedagog. Jego autorski musical „Umwuka” można obejrzeć w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu).

Grzegorz Mazoń

Muzykę skomponował Grzegorz Mazoń (multiinstrumentalista znany z kapitalnych aranży muzycznych oraz Wrocławskiego Teatru Lalek. Laureat nagrody im. Leona Schillera przyznawaną przez ZASP za „jakość” wnoszoną do sztuki teatralnej przez jej młodych twórców.)

Alicja Kalinowska

W rolę Bibi wcieliła się Alicja Kalinowska (pedagog, wokalistka zespołu Poprzytula).

Patryk Bartoszewski

Dudu to Patryk Bartoszewski, który od czasów nastoletnich zajmuje się teatrem dziecięcym (student PWST we Wrocławiu, prowadził audycje w Radiu Bajka obecnie w Polskim Radiu Dzieciom).

Mieszko Barglik

Mieszko Barglik pomysłodawca płyty dubi, ukończył szkołę aktorską we Wrocławiu, dusza artystyczna z zacięciem do nowinek naukowych i technologicznych.

Dominika Hentosz

Dominika Hentosz z zawodu dziennikarka. Organizatorka wszystkiego co się wokół niej dzieje i pomysłodawczyni płyty Dubi.

DUBI to połączenie dobrej zabawy oraz nauki. Twoje dziecko poprzez 12 pełnych radości piosenek po polsku dowie się wielu ciekawych rzeczy i przekona o tym, że poznawanie świata nie musi być nudne. Oprócz tego poczuje się wyjątkowo za sprawą personalizowanej muzyki skierowanej tylko do niego. Twoje dziecko będzie zadziwione tym, że Dudu i Bibi zwracają się do niego po imieniu. Dodatkowo wszystkie dziecięce piosenki, które znajdują się na płycie, są w pełni po polsku.